İntema Yaşam Akademi’ye Katılmak İçin 5 Sebep

 

İntema Yaşam Akademi’ye Katılmak İçin 5 Sebep

 

Yemek kokuları sizi mutlu ediyor, doğrama tahtası ve bıçağın sesini duymak heyecanlandırıyor ya da farklı baharatların uyumları her seferinde saygınızı kazanıyor.

Doğal beslenmek, yerel tatlar ve birlikte bir şeyler yapıp onu hep beraber paylaşmak hem eğlenmek hem sürekli bir şeyler öğrenmek sizin için çok önemli. O halde İntema Yaşam Akademi’yle tanışma zamanınız gelmiş!  Çünkü iyi beslenmenin sırrını çözen, ruhu da doyuran, yerel ve global mutfak kültürünü yakından tanıyan, birlikte yemeyi, birlikte pişirmeyi ve onları mükemmel bir sofrada hep beraber tüketmeyi seven bir mutfağa ihtiyacınız var. Sizi bekleyen yalnızca bir mutfak ya da bir yemek kursu değil; paylaşım, iyi lezzet, tasarım, ilham ve samimiyetin içinde bulunduğu bir yaşam alanı…

 

Yeni Bir Hobi Edinin

 

Kendi kendinize kaldığınızda ya da sevdiklerinizle beraber en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz? Kitap okumayı seviyor, keman çalıyor, mobil oyunlarda rekor kırıyor, seyahate çıkmaya bayılıyorsunuz. Sahip olduğunuz hobilerinizin yaşam kalitesini arttırmanın en eğlenceli yolu olduğunu düşünüyorsanız, haklısınız. O halde hobilerinizi daha da güçlendirmek ve hayatı daha keyifli hale getirmek için İntema Yaşam Akademisi’ne bir uğrayın. Sağlıklı beslenmek, pratik yemek sırlarından yerel ve dünya mutfaklarının kulağınıza fısıldadığı lezzet tariflerini öğrenmek, mutfağın sanattan geçtiğini kanıtlayan estetik tasarımlarla yeni şeyler üretmek hobiniz olabilir. Yaşam Akademisi’nde düzenlenen yemek workshopları ile sizin gibi aynı ilgiyi paylaşanlarla beraber, üretip ürettiklerinizi hep birlikte tüketerek bu hobinizi güçlendirebilirsiniz.

 

Mutfaktaki Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın

 

Şimdiye kadar hep yiyen taraftaydınız, şimdi bir de o lezzetleri yaratan taraf olmayı denemek nasıl fikir? Restoran menülerinde adını bile gördüğünüzde iştahınızı açan nefis yemekleri en iyi yapan siz bile olabilirsiniz. Bunun için hayal kurmanın ötesinde harekete geçmekte de yarar var. Kahvaltı hazırlarken veya salataya sos yaparken bile mutlu oluyorsanız içinizde çıkmayı bekleyen bir mutfak aşkı potansiyeli var demektir. İntema Yaşam Akademi size ihtiyacınız olan şeyi üretmez, tam olarak ihtiyacınız olanı sunar. Siz de içinizdeki potansiyeli size sunan, tasarım ve işlevselliğe odaklanan bir mutfakta hem yemek yapmanın hem de yemenin keyfini çıkartırsınız. Yemek atölyesinde düzenlenen workshoplarla birlikte pratik yemek tarifleri ve lezzet inceliklerini öğrenirken, çok eğlenebilir ve paylaşmanın önemini fark edebilirsiniz.

Yeni Tatlar Keşfedin

 

Yaşamdan keyif alma sırrını öğrenmenin büyüsü ve en lezzetli yolu, yeni tatlar keşfetmekten geçer. Eğer künefenin Hatay’da, Paella’nın Barselona’da yenileceği noktasında bir birikiminiz varsa bu birikime yenilerini katmak sizi bir hayli mutlu edecek. Hangi baharatın hangisiyle uyumlu olacağını bilmek, o lezzetli çorbanın baş kahramanının ne olduğunu kokusundan anlamak ve dünya mutfağından bildiğiniz lezzetlerle tamamen size özel bir sır ortaya çıkarmak… Tüm rutinlerden kurtulmak için yeni tatlar keşfetmek size çok iyi gelecek. Intema Yaşam Akademisi, farklı yemek kültürlerini tanıyarak sahip olduğunuz yemek kültürlerine yenisi eklemeniz, size özel tasarlanmış özgür bir platformda yerel mutfağın sırlarını çözüp sınırları aşmanız için var. Bunun için dünyadan ve Türkiye’den işin sırrını bilen uzman şeflerle beraber yeni tatlar keşfetmenin, keşfederken işin inceliklerini çözmenin fırsatını değerlendirebilirsiniz.

 

Sevdikleriniz Keyifli Vakit Geçirin ve Yeni İnsanlarla Tanışın

Birlikte öğrenmek, deneyimleri paylaşmak ve hep birlikte ürettiklerinize şöyle bir bakıp bunların keyfini hep beraber çıkarmak. Dostluk, samimiyet, ortak zevklerin paylaşımı, lezzet, tasarım ve özgürlük! Hepsi sizi İntema Yaşam Akademi’de bekliyor olacak. En sevdiğiniz yemeği tasarım ve şıklıkla bezenmiş şık bir mutfakta yapıp sonrasında bu keyfi sizinle ortak heyecanı paylaşan insanlarla zenginleştirmenin mutluluğuna varın. Bunu isterseniz yemek atölyesinde düzenlediğimiz etkinliklerde, dilerseniz kiralanabilir mutfaklarımızda sevdiklerinizle beraber gerçekleştirebilirsiniz. Yaşam Akademi’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği yemek workshopları için bilet satın alarak ilk adımı atabilirsiniz. “Biz hep birlikte yemek yapalım, bu müthiş deneyimi paylaşalım.” diyorsanız sizin için ayrılmış mutfaklardan birini kiralayabilirsiniz.

Mutfak Dünyasındaki Gelişmeleri Yaşayarak Öğrenin

 

Lezzet dünyası asla durağan değil, bizimle birlikte yaşıyor fakat asla yaşlanmıyor. Aksine her geçen gün gösterdiği yeniliklerle keşfetme tutkusunu daha da güçlendiriyor. İyi bir mutfak uzmanı olmak, özgürlük, paylaşım ve öğrenmekten geçiyor. Bunun için İntema Yaşam Akademi, mutfak trendlerini sunmaya, yenilikle beslemeye, özgürce deneyimlerini paylaşmaya oldukça hevesli. Akademi Mutfağı’nda etkinlikler hiç bitmiyor.  Le Cordon Bleu’nun Fransa’dan deneyimlerini sizinle paylaşmak için gelen şefleri, farklı tariflerini ücretsiz olarak her çarşamba günü düzenlenen Gastro Show etkinliğinde paylaşıyor. Profesyonel şeflerin, lezzet sırlarını kullanarak ve onları sizlerle paylaşarak oluşturdukları yemeklerin her adımını izleyebiliyorsunuz.

Bunun dışında düzenli olarak gerçekleşen yemek workshop programıyla tüm şeflerimiz; glütensiz yaşamdan farklı salata tariflerine, smoothie yapımından bıçak kullanımına, et, balık, hamur işi ve lezzetli tatlı sırlarına kadar tüm deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. İntema Yaşam Akademi’de mutfağın sırlarını hep birlikte yaşayarak öğrenmenin keyfine doya doya sahip olabilirsiniz.

 

Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
  • Mutfaklar

  • Akademi

  • Restoranlar

  • Doğal Gıda

  • Mutfak Gereci

ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız