İntema Mutfak Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Montana
Montana

Her zaman moda olacak bir mutfak, her zaman klasik kalacak bir tasarım. Montana’nın Retro tasarımına herkese uygun çözümler ekledik ve klasik sevenlerin beğenisine sunduk. Yumuşacık pastel renkleriyle mutfağına romantik bir hava katacak bu mutfak ile huzur ve mutluluk dolu anılar seni bekliyor!

Malzeme ve Renk Seçenekleri
Gövde Renkleri
Gövde Renkleri
Cam Kapak Profil
Cam Kapak Profil
Mat Lake
Mat Lake
Kampanyalar
Detaylı Bilgi

Mutfağın İçin Akıllı Çözümler

Bazen nefis bir pasta yaparken bir spatulaya ihtiyacın olur. Bazen 4 kişilik misafir bir anda 8 kişiye çıkar, büyük tencerelerini ararsın. Bazen de onlarca kavanoz arasından turşu kavanozunu bir türlü bulamazsın. İhtiyacın olan bütün mutfak gereçleri her an elinin altında olsun, sen sadece mutfakta olmanın keyfini yaşa diye her detaya akıllı mutfak çözümleri ekledik.

Raylı mutfak kilerinden yavaş kapanan çekmece ve sürgü sistemlerine, köşe dolap çözümlerinden çekmece içi sistemlere onlarca farklı pratik fikri istediğin mutfak modeline ekleyebilirsin.

Kiler Mekanizmaları
Çöp Kutuları ve Düzenleyiciler
Köşe Dolap Mekanizmaları
Aksesuarlar
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Yüksek Tel Sepet (YTS)

#

Sepet taşıma kapasitesi: 30 kg. Yavaş ve sessiz kapanma özelliğine sahiptir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Boy dolaplarda maksimum 3 adet, alt dolaplara maksimum 2 adet sepet eklenebilir.

Sığ Tel Sepet (STS)

#

Her bir sepetin taşıma kapasitesi 30 kilogramdır. Yavaş ve sessiz kapanma özelliğine sahiptir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Boy dolaplarda maksimum 3 adet, alt dolaplara maksimum 2 adet sepet eklenebilir.

Alt Kiler (AJ45Y/AJ60Y)

#

Her bir sepetin taşıma kapasitesi 30 kilogramdır. 45 ve 60 santimetrelik seçeneği olan modülün sepetleri birbirine ve kapağa bağlı olarak çalışır. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. İthal üründür.

Alt Kiler (AJ45X/AJ60X)

#

Her bir sepetin taşıma kapasitesi 24 kilogramdır. 45 ve 60 santimetrelik seçeneği olan modülün sepetleri birbirine ve kapağa bağlı olarak çalışır. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Yerli üründür.

Boy İkiz Kiler (MKK)

#

1 mekanizmada 5 adet sepet ve 5 adet kapak sepeti mevcuttur. Her sepet kaydırmaz tabanlıdır. Mekanizmanın toplam taşıma kapasitesi 60 kilogramdır. Kapağa bağlı sepetlerin ise taşıma kapasiteleri 2 kilogramdır. İç mekanizmadaki her bir sepetin taşıma kapasitesi 12 kilogramdır. Kapağa bağımlı olarak hareket eder. Yavaş kapanma özelliğine sahiptir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Sepet yükseklikleri ayarlanabilir yapıdadır. Yönü kapağa uygun olarak değiştirilebilir. İthal üründür.

Alt Kiler (MAKS30EK/MAKS25EK/MAKS30ES/MAKS25ES)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır. 1 set içerisinde 1 adet mekanizma mevcuttur. Kapakla birlikte hareket eder. Ray yönlü olup gövdede sağ ya da sol yana monte edilir. Sepet yükseklikleri ayarlanabilirdir. 25 ve 30 santimetrelik ölçüleri mevcuttur. Her ölçüde siyah ve krom renk seçeneneği bulunur. Ürünün taşıma kapasitesi 25 santimetreliklerde maksimum 25 kilogram, 30 santimetreliklerde maksimum 30 kilogramdır.

Alt Şişelik (MAKSEK/MAKSES)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve maksimum 20 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 15 santimetrelik şişelik modülün her sepetinde 2 adet seperatör bulunur. Siyah ve parlak krom renk seçeneği mevcuttur. İthal üründür.

Alt Şişelik (MAKSX)

#

15 santimetrelik şişelik modülünün her bir sepetinin taşıma kapasitesi 6 kilogramdır. Mekanizmanın toplam kapasitesi ise 12 kilogramdır. Sepetler birbirine ve kapağa bağlı olarak çalışır. Ray modül içine monte edilir. AKS modülü için parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Yerli üründür.

Kısa Boy Dolap Şişelik (MBKKSTES/MBKKSTEK)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve her sepetin taşıma kapasitesi 10 kilogramdır. 1 set içerisinde 1 adet boy şişelik bulunur. Her iki kapağa ayrı bağlanan bir sistem vardır. 15 santimetrelik şişelikte 3 adet sepet ve her sepette 2 adet seperatör mevcuttur. Siyah ve krom renk seçeneneği bulunur. Kısa boy dolap şişeliği ile alt tepsilik birlikte kullanılarak boy dolap kombini yapılabilir. İthal üründür.

Alt Tepsilik (MAKTES/MAKTEK)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve maksimum 20 kilogram taşıma kapasitesi mevcuttur. 15 santimetrelik şişelik modülü için, her sepette 2 adet seperatör bulunur. Siyah ve parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Alt tepsilik ile kısa boy dolap şişeliği birlikte kullanılarak boy dolap kombini yapılabilir. İthal üründür.

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Çöp Dolabı (TEKNOSET90)

#

25 litre haznelidir ve birbirinden bağımsız 3 kova vardır. Kutu kapakları menteşeli açılımlıdır. Yıkanabilir koku filtresi mevcuttur. Bu filtre, kokuları hapsederek, mutfağa yayılmasını engeller. Tek parça halinde boyanmış alüminyum tabanı mevcuttur. İthal üründür.

Derin Sürgülü Çöp Kovalı Dolap (SCK)

#

25 litre haznelidir ve birbirinden bağımsız kovaları vardır. Kapak mekanizması çekildiğinde çekmece olarak öne gelir.

Harici Sığ Çöp Kovalı Dolap (COPK12)

#

12 litre haznelidir ve 6+6 litre iç hacmi vardır.

Çöp Kovası (AE12R & AE12L)

#

Tezgâh altında, menteşeli kapaklı modüllerde kullanılır. İç hacmi 10 litredir. Modülün sağ ve sol paneline monte edilebilir. Modül kapağı açılınca kova kapağı da açılır. Paslanmaz çelik gövdelidir. Yerli üründür.

Çöp Kovası (AE13R & AE13L)

#

Tezgâh altında, menteşeli kapaklı modüllerde kullanılır. İç hacmi 10 litredir. Modülün sağ ve sol paneline monte edilebilir. Modül kapağı açılınca kova kapağı da açılır. Paslanmaz çelik gövdelidir. Yerli üründür.

Çöp Kovası (AEZ30)

#

2 adet 15 litre hacimli çöp kutusu mevcuttur. Gömme çöp kutusu zemin montajı için 40 santimetre dolap genişliğine ihtiyaç vardır. Kapağa bağlı çalışır. Kapak çekilmesi ile tüm kutular dışarı çıkar. Tüm metal parçalar gümüş rengi, plastik parçalar koyu gri renktedir. İthal üründür.

Derin Sürgülü Çöp Kovalı Dolap (SCK)

#

25 litre haznelidir ve birbirinden bağımsız kovaları vardır. Kapak mekanizması çekildiğinde çekmece olarak öne gelir.

Çöp Kovası (AEZ30X)

#

Birbirine bağlı 2 adet 14+14 hazne içerisinde çıkartılabilir 2 adet plastik kova mevcuttur. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar. Ürün ölçüleri d:44.5 g:27.8 h:43 cm’dir.  Çöp kutusu kapak bağlantı aparatı ile otomatik olarak çalıştığı gibi aparat kullanılmayan uygulamalarda manuel olarak da çalışabilir. Mekanizmada kullanılan çelik bilyalı raylar sessiz ve kolay hareket imkanı sağlar.

Çöp Kovası (TEKNO60X)

#

Ürün altında kaymayı önleyici plastik kaide mevcuttur. 1 adet 12 litre, 2 adet 6 litre olmak üzere toplam 3 kovadan oluşmaktadır. Sürgülü kapaklı eviye modüllerine uygundur. Kova önlerinde 2 adet çok amaçlı göz bulunmaktadır. Alt Kaide gri, kovalar antrasit rengindedir. Yerli üründür.

Çöp Kovası (TEKNO90X)

#

Ürün altında kaymayı önleyici plastik kaide mevcuttur. 2 adet 12 litre, 2 adet 6 litre olmak üzere toplam 4 kovadan oluşmaktadır. Sürgülü modeller Kova önlerinde 3 adet, yanda 1 adet olmak üzere 4 adet çok amaçlı göz bulunmaktadır. Alt Kaide gri, kovalar antrasit rengindedir. Yerli üründür.

Çöp Kovası (COPK11)

#

11 litre kapasitelidir. Ürün ölçüleri g:31.4 d:23 h:36.4 cm’dir. Üzerindeki askı aparatı sayesinde kapağın üst kısmına asılmaktadır, Montaj gerektirmez. Antrasit gövdelidir, taşıma aparatı ise parlak kromdur. Kapaklı olup, kapak manuel çalışmaktadır. Yerli üründür. Tüm kapak tipleri ile uyumludur.

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Döner Köşe Mekanizması (115DX)

#

Boyutlar: 87x87 santimetredir. Yarım açılımlıdır. Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve her sepetin taşıma kapasitesi maksimum 25 kilogramdır. 1 set içerisinde 2 adet sepet mevcuttur. Kapaktan bağımsız hareket eder. İstenirse aparat ile kapağa sabitlenebilir. Sepet yükseklikleri ayarlanabilirdir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Arada 1 adet raf olmak suretiyle, modül içerisine monte edilebilir. Yerli üründür.

Döner Köşe Mekanizması (90TSK)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve her sepetin taşıma kapasitesi maksimum 25 kilogramdır. 1 set içerisinde 2 adet sepet mevcuttur. 360° dönen mekanizma kapakla birlikte hareket eder. Sepet yükseklikleri ayarlanabilirdir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Arada 1 adet raf olmak suretiyle, modül içerisine monte edilebilir.

Döner Köşe Mekanizması (MD90X)

#

Her sepet kaydırmaz tabanlıdır ve her sepetin taşıma kapasitesi maksimum 25 kilogramdır. 1 set içerisinde 2 adet sepet mevcuttur. 360° dönen mekanizma kapaktan bağımsız hareket eder. Sepet yükseklikleri ayarlanabilirdir. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Arada 1 adet raf olmak suretiyle, modül içerisine monte edilebilir.

Kayar Köşe Mekanizması (MKSR)

#

Kapağa bağlı çalışır ve kolayca açılır. Arka sepetler otomatik olarak öne çıkar. Kapak klipsli olarak monte edilir. Toplam taşıma kapasitesi 30 kilogramdır. Kapağa bağlı sepetlerin sepet başına taşıma kapasitesi 5 kilogramdır. Arka sepetin sepet başına taşıma kapasitesi 10 kilogramdır. Tüm sepetler kaydırmaz tabanlıdır. Kör köşe dolapların maksimum kullanımını sağlar. Tel sepetlidir. Parlak krom ve antrasit renk seçeneği mevcuttur.

Lemans Mekanizması (LMNSL/LMNSR)

#

Raf üzerine monte edilmektedir. Sepetler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Her bir sepet maksimum 20 kilogramlık taşıma kapasitesine sahiptir. Sepetler gövde dışına tamamen çekilebilir, kolay erişim sağlar. Parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Sadece kulplu model için sipariş geçilebilir. İthal üründür.

Lemans Köşe Mekanizması (LMNSESL/ LMNSEKL/LMNSESR/LMNSEKR)

#

Raf üzerine monte edilir. Sepetler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Her bir sepet maksimum 20 kilogramlık taşıma kapasitesine sahiptir. Sepetler gövde dışına tamamen çekilebilir, kolay erişim sağlar. Siyah ve parlak krom renk seçeneği mevcuttur. Sadece kulplu model için sipariş geçilebilir. Yönü kapağa uygun olarak seçilmelidir. İthal üründür.

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

İç Çekmece (MIC)

#

Frensiz kısmi açılımlı, Silent System frenli, bas-aç mekanizmalı ve tam açılımlı çekmece seçeneği mevcuttur. Çeşitli tasarım elemanları ve farklı kızak seçeneği ile fonksiyonellik sunar. İthal üründür.

Çekmece İçi Çatal Bıçak Gözü (CBG90PGS)

#

İstenildiği şekilde yerleşim yapılabilir. Çekmece ölçüsüne göre seçeneği mevcuttur.

Tezgâh Arası Aksesuar Seti (TARS100/TARS100S)

#

1 adet kâğıt havluluk, folyoluk, streç film rafı, çok amaçlı kap, baharatlık, kavanozluk rafı ve 3 adet askı kancası sete dahildir. Krom ve siyah renk seçeneği mevcuttur.

Tezgâh Arası Havluluk Seti (TARS501)

#

1 adet kâğıt havluluk, folyoluk, streç film rafı ve 3 adet askı kancası mevcuttur.

Tezgâh Arası Havluluk Seti (TARS501S)

#

1 adet kâğıt havluluk, folyoluk, streç film rafı ve 3 adet askı kancası mevcuttur.

Tezgâh Arası Çok Amaçlı Set (TARS502/TARS502S)

#

1 adet ikili tencere kapağı tutacağı, 1 adet çok amaçlı kap ve 3 adet askı kancası vardır. Siyah ve krom renk seçeneği mevcuttur.

Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
 • Mutfaklar

 • Akademi

 • Restoranlar

 • Doğal Gıda

 • Mutfak Gereci

 • Eczacıbaşı Yapı Grubu Kuruluşu (İNTEMA YAŞAM EV VE MUTFAK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.) iletişim formu ile ilgili olarak Şirket tarafından tarafıma sunulan ve okuyup anladığım Aydınlatma Metni ve Kişisel Verilerin İşlenme Politikası'nı kabul ediyorum.
 • Kampanyalardan yararlanmak için elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
 • Bu bölümde, ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verilerim ile biyometrik ve genetik verilerime ilişkin bilgi paylaşmam halinde paylaştığım bilgilerimin müşteri hizmetleri süreci kapsamında talebimin sonuçlandırılması ile sınırlı olarak işlenmesine izin veriyorum.
ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız
 • Eczacıbaşı Yapı Grubu Kuruluşu (İNTEMA YAŞAM EV VE MUTFAK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.) iletişim formu ile ilgili olarak Şirket tarafından tarafıma sunulan ve okuyup anladığım Aydınlatma Metni ve Kişisel Verilerin İşlenme Politikası'nı kabul ediyorum.
 • Kampanyalardan yararlanmak için elektronik ticari ileti almayı kabul ediyorum.
 • Bu bölümde, ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verilerim ile biyometrik ve genetik verilerime ilişkin bilgi paylaşmam halinde paylaştığım bilgilerimin müşteri hizmetleri süreci kapsamında talebimin sonuçlandırılması ile sınırlı olarak işlenmesine izin veriyorum.

Intema Yaşam Kanyon Mağazamız kapılarını açtı. Güvenli ve hijyenik bir alışveriş deneyimi sunmak için tüm tedbirleri aldık. Çalışma saatlerimiz 12.00-20.00.

Sağlığınız bizim için değerli...

Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu gözeterek, virus (Covid-19) riskini en aza indirmek amacıyla tüm etkinliklerimizi ve İntema Yaşam Akademi workshop bilet satışlarını durdurduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.