Thermomix Logo

Thermomix

12 fonksiyonlu eşsiz tasarım!

12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapan çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix; tartma, öğütme, karıştırma, pişirme, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, emülsiyon, kontrollü ısıtma, doğrama, hamur yoğurma özelliklerine sahip.

3 farklı yemek aynı anda, kokuları karışmadan pişiyor!

Karıştırma kabının içinde yer alan özel tasarlanmış bıçak, pişirme sırasında yemeğin otomatik olarak karıştırılması görevini üstleniyor. Hemen üst kısımda, buharda pişirme için Varoma tabağı ve tepsisi bulunuyor. Böylece Thermomix ile 3 ayrı yemek aynı anda, üstelik yemek kokuları birbirine karışmadan pişirilebiliyor. Thermomix, keşfetmeniz için hazırlanmış 200 yemek tarifi içeren bir kitap ve tarif çipi ile birlikte teslim ediliyor. Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için Kanyon’da Intema Yaşam mağazasındaki Vorwerk köşesini ziyaret edebilirsiniz.

Thermomix fiyatı şimdi 5.990 TL. Hem de 15 Nisan'a kadar, Thermomix alana 1.199 TL değerindeki ekstra karıştırma kabı SADECE 299 TL'ye! Thermomix’inizi Kanyon İntema Yaşam mağazamızdaki Vorwerk Köşesinden satın alabilirsiniz!

Bir Thermomix Paketinin İçindekiler

Thermomix ® TM5, karıştırma kabı, karıştırma kabı kapağı, karıştırma kabı tabanı, karıştıma bıçağı, Varoma tabağı, Varoma tepsisi, Varoma kapağı, ölçü kabı, çırpma teli, kullanım kılavuzu, Temel Yemek Kitabı ve Tarif Çipi  bulunmaktadır.

Thermomix
Bizden hangi konuda haberdar olmak istersin?
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
  • Mutfaklar

  • Akademi

  • Restoranlar

  • Doğal Gıda

  • Mutfak Gereci

ÖZEL TEKLİF ALIN
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Mesajınız