X

Mutfaklar

İntema  
İntema  

Bütünsel Mutfak
Bizim için mutfak; birbiriyle paylaşacak anları olanların buluştuğu, dostluğun sevginin anlam kazandığı bir yaşam alanıdır. Yemek ve sofra alışkanlıklarını oluşturan tüm adımları bu yaklaşım içinde ele alır; mutfaklarımızı tasarlarken, fiziksel unsurlardan öte, yaşanacak deneyimlerin niteliğini artırmak için bütünsel mekanlar yaratmaya çalışırız.

devamını oku

Berloni  
Berloni  

Live the Italian style.
Made in Italy.
Mutfak sektöründeki 60 yıllık tecrübesini, İtalyan zevki, geleneği, ayrıcalıklı tasarım ve yetenekle birleştiren Berloni; kalitesini, teknolojideki inovasyonunu ve malzeme konusundaki bilgisini dünyadaki son yenilikleri takip ederek sürekli geliştirir. Sertifikalı her ürünü, şirket değerlerini birebir yansıtır ve çevreye duyarlı bir şekilde üretir. Türkiye’de Intema Yaşam’ın temsilciliğini üstlendiği Berloni, hem klasik, hem modern mutfak dekorasyonları ile gerçek bir İtalyan gibi şık yaşamayı mümkün kılıyor.

devamını oku

Bulthaup  
Bulthaup  

Design. Quality. Harmony.
Made in Germany.
Olağan üstü anların sıradan günlerde olabileceği felsefesi ile 1949 yılında Almanya’da kurulan Bulthaup, tasarımın özgürlüğüne inanır. Sadelik, fonksiyonellik, tasarım ve estetik kullanıcıların farklı beklentilerine yanıt verecek şekilde uygulanırken doğal malzemeyi el işçiliği ile minimalist çizgilerle çevrelenmiş mutfakta önce kullanıcının konforunu düşünerek fonksiyonelliği merkezine alır. Bulthaup’un öncüsü olduğu bu anlayış, 1997 yılında ona ‘Avrupa Tasarım Ödülü’nü getirmiştir.

devamını oku

Kiralanabilir Mutfaklar

Kanyon’da sıcacık bir ambiyansa sahip ikinci bir mutfağınız olduğundan haberiniz var mı? Sevdiklerinizi alıp Kanyon’daki İntema Yaşam Mağazası’na gelin ve unutulmayacak bir yemek deneyimi yaşayın.

ŞİMDİ İNCELE