Foresta

Foresta

Ahşap trendini modern bir dokunuş ile birleştiren Foresta; renk farklılıkları olmaksızın doğal ahşap rengini ve dokusunu mutfak alanlarına taşır. Ahşabın sıcaklığını ve laminatın dayanıklı özelliklerini bir araya getirir.

Misto

Misto

Pastel renklerden oluşan mat melamin serisi yumuşak dokusu ile modern mutfak tasarımlarına romantik bir hava katar. Sadeliği ve doğallığı tercih eden tüketiciler için ideal ekonomik çözümler sunar.

Glaco

Glaco

Göz alıcı mutfaklar isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Glaco, dayanıklılığıyla da uzun yıllar boyunca kalıcı bir güzellik sunar. Parlak yüzeyin şıklığını arayanlar için ideal ve ekonomiktir.

Fluido

Fluido

Kendine özgü çizgileri, kendine özgü stili ile mutfakların yeni konfor kodu Fluido, yuvarlak hatları ile mutfakları mutluluk ve huzur alanına dönüştürüyor. Atilla Kuzu tarafından Intema Mutfak için yaratılan Fluido, ayrıcalıklı bir mutfak konseptini arayanların favorisi olacak.

Inova

Inova

Inova, inovatif çözümlerle tasarlanmış modern ve minimalist mutfakların ayrıntılarda ne kadar işlevsel olabileceğinin en güzel kanıtı. Inova’da onlarca renk ve malzeme seçeneği ile kulpsuz dolap kapakları ve lake profil secenekleriyle de ayrıntılarda saklı işlevselliği ile dikkat cekiyor. Onlarca malzeme ve renk seceneği ile kendi minimal dunyanızı yaratmak mumkun.

Aura

Aura

Laminant kapakları sayesinde doğadan kopmadan yaşamanın mümkün olduğunu hissettiren Aura, farklı renk ve dokulardaki ahşap desen seçenekleri ve düz renklerle yapılan kombinasyonları sayesinde mutfaklarınıza yaşamı getiriyor.

Elegance

Elegance

Yalın tasarımın pastel renklerle bir araya gelerek oluşturduğu şıklığa, parlak boyalı cama uygulanan sim efekti eşlik ediyor, zarif aluminyum cercevesi ve kulpların camla bir araya gelmesiyle ortaya büyüleyici mutfaklar çıkıyor.

Lignum

Lignum

Üç boyutlu desenlerin ahşap kaplama üzerinde oluşturduğu ahenk, mutfakta doğallığa yeni bir soluk getiriyor. Doğal hasır desenlerine sahip Lignum; meşe, çikolata ve venge renk seçenekleri ile doğal ahşap yüzeyler mutfağınızı sıcacık bir mekana çeviriyor.

Molta

Molta

Ahşap, çağdaş çizgiler ve gelişmiş işlevsellik... Şehirli insanın mutfağında aradığı sihirli birleşim. Estetik algısı zıtları birleştirmek olan Molta, doğal ahşap kaplaması ile klasik değerini modern bir platforma taşıyor ve düz renkli diğer modeller ile etkileyici bir kombin yapmanıza olarak sağlıyor, mutfakta uyum yaratıyor.

Lumina

Lumina

Parlak polimerik malzemesi ile şıklığı dayanıklılık ile birleştiren Lumina, modern renk seçenekleri sayesinde modern mutfaklar yaratmanızı sağlar. Size de kendi mutfağınızın modasını oluşturmak kalır.

Adora

Adora

Ayrıntılarında saklı inceliği, yalın bir şıklığa dönüştüren Adora; düz renklerin yanısıra modern ahşap tasarımlarını da içeriyor. Darbelere karşı dayanıklı mat polimerik kapaklar özel renk seçeneklerindeki ‘soft touch’ özelliği ile ahşap görünümünü,0 gerçek bir ahşap dokunuşuna çeviriyor.

Somna

Somna

İdeal malzemeler seçilerek üretilen Somna; işlevselliği, ulaşılabilirliği ve melamin kaplaması sayesinde mutfağınızı mutlu bir yaşam alanına dönüştürmenizi sağlıyor.

Vega

Vega

Günümüz trendlerini takip eden ve retronun güzelliğinden vazgeçmek istemeyenler için üretilen Vega, modern ve tasarımda öncü mekanlar ortaya çıkartıyor. Mat lake ve doğal ahşap seceneklerinin yer aldığı seride uc farklı ahşap kaplamanın yanı sıra, bunlarla birlikte kullanılabilecek mat lake secenekleri bunuluyor.