Soho

Soho

İsmini aldığı Newyork semti Soho gibi, birinci sınıf malzeme ve tamamlayıcılarla yaratılmış seçkin bir mutfaktır Soho. Keskin kenarlı tarzı, ahşabın ya da lakenin cam gibi parıldayan yüzeyi, kapaklardaki modern çizgileri ile ayrıntılara ve inceliğe herkesten çok değer verenlerin mutfağını çağdaş bir yaşam alanına çevirir.

Plan

Plan

Proje, tasarım, çizim, şema, harita, mizanpaj, düz çizgilerle çevrilmiş özel fikirler bulutu ve çizgilerin kusursuz ayrımından doğan birleşimleri temsil eder. Plan; dikey ve yatay çizgileri tasarımın sadeliğine taşırken, tamamen pürüzsüz parlak ya da mat ahşap kaplama, lake ve dayanıklı fenix malzeme seçenekleri ile minimalizmin zarif dokunuşlarını gurur duyacağınız modern bir mutfağa ekonomik şekilde taşır.

Sunny

Sunny

Sunny, genç ve modern bir yaşamın mutfaktaki simgesidir. Modern çizgileri sevenleri ve tasarımın renkli dünyasından vazgeçmek istemeyenleri kucaklayarak, mevsimlerin sıcaklığını akrilik ve melamin kapaklarında yaşatan bir mutfaktır. Gençler ve genç aileler için renkli bir yaşam alanı oluşturan Sunny, hesaplı şıklığın doğru adı.

B50

B50

B50, Berloni’nin 50. yıl dönümünden esinlenerek üretilmiş, ürün gamında yer alan tüm yüzey kaplamalarını içeren bir sistemdir. Tıpkı bir katalogtaki gibi pek çok teknik ve estetik olasılığı içeren B50, neredeyse sınırsız seçeneği ile Berloni’nin tüm kulpsuz modern koleksiyonlarını kapsar.

Canova

Canova

Doğanın yapı ile uyumu, iç ve dış alan arasındaki denge, yaşamın her anını kutsama felsefesi üzerine inşa edilen Canova; doku konusunda yaşanmışlıkları yansıtan, belirgin tanecikli ahşapları referans alır. Minimalizmin, fonksiyonel ilhamın her detayda kendini gösterdiği Canova’nın yüzeyindeki ahşabın hissedilen dokusu, sizi doğa ile bütünleştiren modern bir hayat için tasarlandı.

Brera

Brera

Bazen duygular yepyeni bir model hayal etmeye yardımcı olur. Milano’nun Brera’sının ruhunu taşıyan Brera, hayatın ilhamla dolacağı bir mutfağın hayal edilmesi üzerine tasarlandı. Parlak lake ve melamin kaplamalar, kulpsuz kapaklara her dokunduğunuzda genç ruhunuza modern fikirler taşıyacak.

Mediterranea

Mediterranea

Mutfağın içindeyken güzel kumsalları, alabildiğine yeşil arazileri, dağı, taşı düşleten bir tasarım anlayışı ile ailenin mutfağında kendisine yer bulan Mediterranea, net hatları ile modern, kaplama ve modülerlik bakımından neoklasik bir görünüm sergiler. Laminat ve özel kaplamasının hissettirdiği; doğa ile uyumlu, sağlıklı, mutlu bir hayatın mutfaktan başladığıdır.

Olympia

Olympia

Her şeyin uyum ve dekorasyon olduğu düşüncesi ile neoklasik dünyadan ilham alarak yenilenen Olympia, detaylarında stil ve geleneksel dokunuşları taşıyor. Klasik-Helen döneminin felsefik ve estetik değerlerini modernize eden Olympia, parlak lake kaplaması, gösterişli kupları ve katmanlı kapakları ile mutfağıyla gurur duyanlar için tasarlandı.

Athena

Athena

Gelenek ve lezzet bakımından zengin Akdeniz’den esinlenen Athena, esas zenginliği aile bireylerinin mutfakta bir araya gelmesi olarak tanımlar. Köklerine bağlı bir tasarım anlayışı ile yeniden doğan Athena, Akdeniz bölgesinin renklerini, hislerini mutfağına taşır. Geleneksel tasarım dünyasında kendini bulanların ilk tercihi olan Athena, patine mat lake’nin cazibesini pastel tonları ile aydınlık bir atmosfere çeviriyor.

Sheraton

Sheraton

Sheraton, dokuzuncu yüzyılın sonlarında Thomas Sheraton tarafından icat edilen stilin adıdır. Bu mutfak dekorasyonunun ilham kaynağı, düzenidir. Zarif ve rafine detaylarla karakterize edilen klasik bir üslubu savunan Sheraton; Anglo-Sakson nüansları sayesinde ortaya çıkan kapak tasarımları ile güçlü bir kişiliği ortaya koyar. Doğal ceviz ahşabının neoklasik dekorasyonu mutfakta geçen her anınızı daha da değerli kılar.

Florence

Florence

Eşsiz ve zamansız ayrıntıları ile mutfak dekorasyonunda tasarımın mükemmelliğini simgeleyen Florence, klasik sanat ve lüksün mükemmel dengesinin ürünü. Güçlü, nostaljik ve romantik atmosferleri oluşturan Florence; vintage mat lake malzemesi sayesinde sıcak ve rahat bir mutfak yaşamı sunar.

Grangala

Grangala

Güzellik ve cazibenin her köşeye yayıldığı Grangala; evin stiline saygı duyan, değerli işçiliği üzerinde asil bir şekilde taşıyan, tat ile anlam kazanan, İtalyan tasarımının yaratıcılığını artıran uyum ve zarafetin sembolüdür. Klasik antik çağlardan hatırlanan ince dekoratif unsurları, mutfağa taşıyan patine mat lake dokusu ile gerçek anlamda ayırt edici klasik mutfak mobilyası arayanların tercihi.

Milano

Milano

Hem İtalya’da hem dünyada nam salmış Milano mutfağına övgü niteliği taşıyan Milano; tasarım, tarih ve yeniliği bir araya getiriyor. Bu birleşimler Milano mutfağının da tamamlayıcıları. Doğal ahşabın dokusu klasik bir tarz sunsa da Milano’nun kulpsuz yenilikçi kimliği sayesinde modernizm esintileri mutfağınızda esebilir. Metropolitan, Elegance ve Vintage konseptleri ile size üç farklı birleşeni sunan Milano kulpsuz tasarımı ile ahşabın doğasını dokunarak keşfetmenizi sağlıyor.