X

Tabağım Paletim Olsa

Tabağım Paletim Olsa

İntema Yaşam’da, Le Cordon Bleu şeflerinin yemek sırlarını öğrenmek ve sanatsal sunumlar hazırlamak ister misiniz?

Tabağım Paletim Olsa atölyesinde Le Cordon Bleu master şefleri çeşitli sos yapım tekniklerini öğretirken; farklı malzeme, kıvam ve renklerden oluşan soslarla tabak sunumunda görsel ve dokunsal zenginlik ve derinlik oluşturmayı gösterecekler. Siz de tabağınıza yapacağınız sanatsal dokunuşlarla ailenizi ve misafirlerinizi etkilemek istiyorsanız, bu keyif dolu atölye etkinliğimize sizleri bekliyoruz.

Serinin birinci dersinde şefimiz sütte ve tavada olmak üzere 2 farklı teknik ile pişirilen kalkan balığını, mevsim sebzelerini ve kuzugöbeği mantarını rengârenk soslarla süsleyerek farklı şekillerde sunulmasını gösterecek.

Etkinlik Tarih: 18-7-2017

Etkinlik Mekan:İntema Yaşam Mağazası, Kanyon AVM, Levent

Etkinlik Saati:16:00

Etkinlik Süresi: 3 saat

Biletler: Biletix

BİLETİX'TEN SATIN AL
  • Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
  • Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
  • Etkinlikler İntema Yaşam Mağazası içerisinde bulunan açık İntema Yaşam Akademi mutfağında yapılmaktadır.
  • Biletler tek kişiliktir. 
  • İstasyonlarda tek kişi çalışılmaktadır.
  • Etkinlik sırasında katılımcılar fotoğraf ve video çekilebilirler.
  • Etkinlik sırasında İntema Yaşam tarafından web sitesi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm iletişimlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Biletin satın alınmasıyla katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.
  • Bilet alımı ile Biletix ile paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanabilip sunulabilmesi ve satış, pazarlama ve benzer amaçlıher türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amaçlarına yönelik olarak İntema Yaşam A.Ş. ( İntema Yaşam Ev ve Mutfak Ürünleri Paz. San. Ve Tic. A.Ş.) paylaşılmasına ve tüm Eczacıbaşı iştirakleri ile paylaşılmasına açıkça izin vermis bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilen sorunsuz şekilde teslim edilmesi, telefon,sms, e-mail yolu ile bildirimlerinizin ulaştırılabilmesi amacıyla, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan,sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, very güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan 3. Kişilerle yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.
  • İntema Yaşam Akademi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Etkinlik günü biletinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.