X

Mutluluk Reçeteleri

Mutluluk Reçeteleri

Sizi “mutlu olmak” için İntema Yaşam’da birlikte yemek yemeğe davet ediyoruz!

Mutluluk Reçetelerinden oluşan bu eğitimde Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Gıda Mühendisi Yard. Doç. Celale Kırkın’ın notları ile vücudumuzun fiziksel sağlığının yanı sıra mental sağlığı için de gerekli olan amino asitleri içeren malzemeler ile hazırlanmış çeşitli reçeteleri Le Cordon Bleu Master Şefleri ile İntema Yaşam’da beraber hazırlıyor olacaksınız.

Mutluluk Reçeteleri serimizin ilk atölyesinde beyin kimyasını etkileyen nörotransmitterlerden; mutluluk, canlılık ve zindelik hissi veren “Triptofan aminoasidini” içeren malzemeler kullanılarak Ağır Ateşte Pişmiş Yumurta, Kuşkonmaz ve Hollandez sos ile Fırınlanmış Tavuk, Trüflü Patates Püresi ve Bacon yapımının tüm incelikleri şeflerimiz tarafından aktarılacaktır.

Bu atölyemizde şefimiz fırın buharında yumurta pişirme tekniği, Hollandez sos yapımı, tavuk pişirme tekniği, deglaze sos yapım tekniği ve trüflü patates püresi yapımının sırları sizlerle paylaşılıyor olacak.

Etkinlik Tarih: 29-7-2017

Etkinlik Mekan:İntema Yaşam Mağazası, Kanyon AVM, Levent

Etkinlik Saati:16:00

Etkinlik Süresi: 3 saat

Biletler: Biletix

BİLETİX'TEN SATIN AL
  • Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
  • Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
  • Etkinlikler İntema Yaşam Mağazası içerisinde bulunan açık İntema Yaşam Akademi mutfağında yapılmaktadır.
  • Biletler tek kişiliktir. 
  • İstasyonlarda tek kişi çalışılmaktadır.
  • Etkinlik sırasında katılımcılar fotoğraf ve video çekilebilirler.
  • Etkinlik sırasında İntema Yaşam tarafından web sitesi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm iletişimlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Biletin satın alınmasıyla katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.
  • Bilet alımı ile Biletix ile paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanabilip sunulabilmesi ve satış, pazarlama ve benzer amaçlıher türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amaçlarına yönelik olarak İntema Yaşam A.Ş. ( İntema Yaşam Ev ve Mutfak Ürünleri Paz. San. Ve Tic. A.Ş.) paylaşılmasına ve tüm Eczacıbaşı iştirakleri ile paylaşılmasına açıkça izin vermis bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilen sorunsuz şekilde teslim edilmesi, telefon,sms, e-mail yolu ile bildirimlerinizin ulaştırılabilmesi amacıyla, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan,sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, very güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan 3. Kişilerle yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.
  • İntema Yaşam Akademi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Etkinlik günü biletinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.