X

Le Cordon Bleu ile Long Table

Le Cordon Bleu ile Long Table

İntema Yaşam’da, Le Cordon Bleu Master Şefleri ile beraber mutfağa girip sonrasında uzun bir masada birlikte hazırladıklarınızı paylaşmak ister misiniz?

Bouillabaise ve Pain Perdu tariflerinin yapılacağı bu menüde sizleri Le Cordon Bleu şeflerimiz eşliğinde Güneydoğu Fransa’ya yolculuğa çıkartıyoruz.

Fransa’nın en büyük liman kenti Marsilya’ya özgü geleneksel bir tarif olan Bouillabaise’de (Balık Çorbası) şeflerimiz en az beş balık çeşidi kullanarak, balıkların ayıklanması, pişirilmesi ve marinasyon tekniklerini tüm incelikleriyle gösterecekler.

Fransız Mutfağı Klasikleri’nden olan ve geçmiş dönemlerde eskimiş ekmekleri değerlendirmek üzere yapılan ancak günümüzde bir Fransız lezzeti olan Briyoş Ekmeği ile hazırlanan Pain Perdu Eğitmen Şefimiz Arnaud Declercq’in babaannesinin tarifi ile hazırlanacak.

Bu iki tarifi Le Cordon Bleu Şefi ile birlikte yaptıktan sonra sizleri İntema Yaşam’ın merkezindeki uzun masamıza oturarak yaptıklarınızı birlikte paylaşmaya davet ediyoruz.

Etkinlik Tarih: 21-7-2017

Etkinlik Mekan:İntema Yaşam Mağazası, Kanyon AVM, Levent

Etkinlik Saati:16:00

Etkinlik Süresi: 3 saat

Biletler: Biletix

BİLETİX'TEN SATIN AL
  • Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
  • Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
  • Etkinlikler İntema Yaşam Mağazası içerisinde bulunan açık İntema Yaşam Akademi mutfağında yapılmaktadır.
  • Biletler tek kişiliktir. 
  • İstasyonlarda tek kişi çalışılmaktadır.
  • Etkinlik sırasında katılımcılar fotoğraf ve video çekilebilirler.
  • Etkinlik sırasında İntema Yaşam tarafından web sitesi ve sosyal medya dahil olmak üzere tüm iletişimlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Biletin satın alınmasıyla katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.
  • Bilet alımı ile Biletix ile paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanabilip sunulabilmesi ve satış, pazarlama ve benzer amaçlıher türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amaçlarına yönelik olarak İntema Yaşam A.Ş. ( İntema Yaşam Ev ve Mutfak Ürünleri Paz. San. Ve Tic. A.Ş.) paylaşılmasına ve tüm Eczacıbaşı iştirakleri ile paylaşılmasına açıkça izin vermis bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilen sorunsuz şekilde teslim edilmesi, telefon,sms, e-mail yolu ile bildirimlerinizin ulaştırılabilmesi amacıyla, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan,sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, very güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan 3. Kişilerle yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.
  • İntema Yaşam Akademi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Etkinlik günü biletinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.